Dyrektor szkoły
Leszek Sankowski

Dyrektor i założyciel szkoły. Absolwent Politechniki Warszawskiej (Elektronika), Uniwersytetu Warszawskiego (Polityka i Zarządzania Oświatą),  SGGW (Informatyka i Technologie Informacyjne), Uniwersytetu Warszawskiego Wydz. Pedagogiczny (Pedagogika).

Prywatnie ojciec dwójki dzieci, jego hobby to żeglarstwo i narciarstwo.

Świadomy tego, że dzisiejsza szkoła ma przygotować dzieci do zawodów, jakich jeszcze nie znamy, że rolą szkoły jest nie tyle przekazanie wiedzy, ale przede wszystkim rozwój kreatywności dziecka, uczenie uczniów jak się uczyć, budowanie postawy wiary w siebie, otwartości i gotowości na wyzwania w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Preferuje edukacje przez działanie, przez doświadczenie, przez auto-motywację ucznia.


Wychowawca klas I-III,
Agnieszka Dec

Ukończyła studia magisterskie w zakresie pedagogiki ze specjalnością kształcenie zintegrowane na Wydziale Humanistycznym Akademii Podlaskiej oraz Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Warszawie, jak również wiele innych form doskonalenia zawodowego.  Nauczyciel mianowany. Pedagog z ogromnym doświadczeniem i bogatym warsztatem pracy. Rozpoznaje indywidualne potrzeby edukacyjne swoich podopiecznych oraz rozwija ich twórczość i talenty. Wychowawca, który potrafi rozwiązywać trudne sytuacje, a także uczy radzenia sobie z nimi uczniów. Ceni dobrą współpracę z gronem pedagogicznym, uczniami oraz ich rodzicami. Osoba konsekwentna, wymagająca, ale jednocześnie dbająca o przyjazną atmosferę.


Nauczyciel jęz. polskiego
Aleksandra Grzyb

 

Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Warszawskim w zakresie językoznawstwa i literaturoznawstwa. Nauczyciel z duszą artystyczną, ukończyła szkołę artystyczną o specjalności techniki rzeźbiarskie i formy użytkowe, specjalizowała się w ceramice, pracowała też jako redaktor i autor tekstów w pismach parentingowych o tematyce wychowania i psychologii dziecięcej.

 


Wychowawca klas I-III
Olga Niewiadomska

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej na Wydziale Nauk Pedagogicznych w Warszawie na kierunku pedagogika ogólna. Do pracy z dziećmi podchodzi z dużym entuzjazmem a zawód nauczyciela traktuje jak rodzaj misji. Nauczyciel potrafiący stworzyć ciepłą i serdeczną atmosferę, w której uczniowie mają poczucie, że szkoła to nie tylko obowiązki, ale również miejsce, gdzie mogą aktywnie i kreatywnie spędzać czas.


Mariusz Tkaczyk
Wychowawca klas I-III, nauczyciel historii, instruktor szachowy
Mariusz Tkaczyk

Ukończył Uniwersytet Warszawski, Wydział Pedagogiczny (Nauczanie Początkowe i Terapia Pedagogiczna) oraz Uniwersytet Łódzki, Wydział Filozoficzno-Historyczny (kierunek Historia). Nauczyciel wszechstronny.  Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, historyk, trener i instruktor szachowy, mający na swoim koncie wiele sukcesów, m.in. Mistrzostwa Polski z dziećmi do lat 10. Miłośnik gier logicznych, potrafi rozwijać mocne strony i prowadzić do sukcesu również uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.


Nauczyciel matematyki
Dorota Wiśniewska

Propagator aktywnych metod nauczania, trener  matematyki montessori i warsztatowiec z wieloletnim doświadczeniem. Naucza w sposób interesujący, kreatywny i nieszablonowy. Potrafi zaciekawić uczniów matematyką w taki sposób, że uczniowie często mówią „lubię matmę”.


Nauczyciel języka angielskiego
Agata Klein-Kowalska
Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Nauczyciel propagujący metody aktywizujące, dynamiczne, naukę poprzez ruch, działanie, gry, odgrywanie scenek. Urozmaica naukę wykorzystując platformy multimedialne i internetowe, stawia na konwersacje.

Nauczyciel języka polskiego
Dorota Zawiślak-Kraucka

Cechuje się starannością oraz innowacyjnością w podejściu do nauczania, Kładzie duży nacisk na relacje z uczniami oraz  umiejętności, dzięki którym są w stanie pogłębiać swoja wiedzę samodzielnie. Ceni sobie możliwość wprowadzania autorskich i ciekawych lekcji, prywatnie interesuję się fotografią, prowadzi w szkole koło fotograficzne.


Nauczyciel Inteligencji Emocjonalnej, filozofii, psycholog szkolny
Beata Patrzykąt – Owczarek

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie (Wydział Filozofii), Akademii Pedagogiki Specjalnej (Oligofrenopedagogika na Wydziale Resocjalizacji i Rewalidacji), Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie (Psychologia). Ukończyła studia doktoranckie w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Kardynała S. Wyszyńskiego, nauczyciel dyplomowany, psycholog, pedagog specjalny, terapeuta SI

 


Katarzyna Chenczke Woźniak
Nauczyciel muzyki
Katarzyna Chenczke Woźniak

Ukończyła studia w zakresie edukacji artystycznej. Specjalizuje się w nauczaniu gry na fortepianie. Jej lekcje to również taniec współczesny, klasyczny i ludowy, śpiew i umuzykalnienie. Od wielu lat z sukcesem prowadzi zajęcia z dziećmi rozwijając w nich wrażliwość muzyczną i wydobywając ukryte zdolności.


Nauczyciel Przyrody oraz przedmiotu „Szalony Naukowiec”
Marcin Siuchno

Absolwent biologii na SGGW. Ekspert ornitolog, autor artykułów naukowych, tekstów popularnonaukowych, scenariuszy zajęć i pomocy naukowych. Od kilku lat zajmuje się zawodowo edukacją dzieci i młodzieży, prowadzi również kolonie przyrodnicze i szkolenia z zagadnień edukacji przyrodniczej. Interesuje się naukami ścisłymi. Jego zajęcia są bardzo widowiskowe i długo pozostają w pamięci uczniów. Kto nie chciałby własnoręcznie wykonać wybuchającego wulkanu lub zobaczyć jak wygląda mały owad pod mikroskopem. Lekcje z Panem Marcinem to wstęp do wielkiej nauki.


Nauczyciel geografii
Maciej Lechowicz

Geograf z dużym warsztatem i doświadczeniem. Pracował m.in. jako Kierownik studiów podyplomowych geografii na Uniwersytecie Warszawskim oraz nauczyciel geografii w jednym z renomowanych warszawskich liceów.


Nauczyciel informatyki
Andrzej Wiązecki

Nauczyciel z wieloletnim stażem w szkołach średnich oraz podstawowych. Uczył informatyki w renomowanych warszawskich liceach.


Nauczyciel fizyki
Jan Kamiński

Fizyk i matematyk. Propagator aktywnej edukacji przygodowej. Prywatnie instruktor harcerstwa, działacz, wychowawca, popularyzator nauki wśród dzieci i młodzieży


Nauczyciel plastyki
Maciej Zadrąg

Prawdziwy malarz, plastyk. Zajęcia z panem Maćkiem to rysunek i malarstwo, techniki malowania pastelami, akwarelą, węglem, prace na szkle. Po każdych zajęciach powstają prawdziwe dzieła sztuki.


nauczyciel jęz. angielskiego
Małgorzata Marchlewska

Nauczanie angielskiego przez taniec, śpiew, ruch, odgrywanie scenek to jej specjalność. Zaraża dzieci pasją i radością płynącą z poznawania angielskiego. Uczniowie nie czują, że są na lekcji, bo każde zajęcia to dla nich nowa przygoda.
Specjalistka od wczesnej aktywizacji języka u dzieci,  animatorka zabaw dla dzieci, terapeutka muzyką ludową i ruchem.


Nauczyciel jęz. hiszpańskiego
Federico Gulmaro Diaz Camones

Native speaker już na dobre zadomowiony w Polsce, inżynier, absolwent m.in. Politechniki Warszawskiej, który zmienił profesję i robi to, co lubi najbardziej. Lubiany przez uczniów, prywatnie ojciec dwójki dzieci.


English club
Leonardo Menezes

Prowadzi zajęcia English club, gdzie uczniowie w przyjaznej i swobodnej atmosferze ćwiczą konwersację w jęz. angielskim. Fakt, że Leonardo nie zna jęz. polskiego sprawia, że uczniowie muszą się całkowicie „przełączyć”


Nauczyciel wychowania fizycznego
Roman Świerlikowski

Wszechstronny nauczyciel w-f, wychowawca, trener piłki nożnej. Ma świetny kontakt z dziećmi i młodzieżą.


Nauczyciel języka angielskiego
Paulina Leszko

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Lingwistyka Stosowana oraz Filologia Polska. Posiada doświadczenie w pracy z grupami w wieku od 4 lat wzwyż a także z osobami dorosłymi. Ma świetny kontakt z dziećmi, jej lekcje są dynamiczne, aktywne i wypełnione treścią. Nauczyciel komunikatywny i angażujący uczniów do pracy ciekawą formą i niekonwencjonalnymi sposobami prowadzenia lekcji.