Z przyjemnością informujemy, że w Koperniku lekcje angielskiego będą prowadzone przez świetnego i znanego już wielu osobom lektora – Beatę Jesionkiewicz – metodyk języka angielskiego, doświadczona nauczycielka i właścicielka własnej szkoły języka angielskiego dla dzieci. Absolwentka UW i University of York – w 2009 r. ukończyła studia podyplomowe na wydziale metodyki nauczania dzieci języka angielskiego (Teaching English to Young Learners) i otrzymała tytuł MA.. Jest jedynym w Polsce nauczycielem, który ukończył tego typu kierunek na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii. W 2008 r. uzyskała tytuł edukatora/trenera w Norwich Institute for Language Education (NILE).