Sport

Sport to zdrowie i doskonała zabawa! W Koperniku już od pierwszej klasy nad rozwojem psychofizycznym dzieci pracuje wykwalifikowany nauczyciel w-fu. Uczy naszych uczniów gier zespołowych, ćwiczeń ruchowych oraz gier zespołowych. Dzięki lokalizacji szkoły na obrzeżach Warszawy możemy korzystać z aktywności fizycznej na świeżym powietrzu na przyszkolnym boisku i placu zabaw. Pani Sylwia Wężgowiec to nie tylko doskonały specjalista, trener aerobiku i siatkówki, ale również dobry duch naszej szkoły. Dzięki jej zaangażowaniu zarówno rodzice jak i dzieci doskonale spędzają czas podczas imprez integracyjnych i okolicznościowych. Podczas zajęć w-fu nasze dzieci ćwiczą akrobatykę, zumbę, taniec, gry zespołowe i drużynowe, pływają na basenie, a zimową porą jeżdżą na łyżwach. Zajęcia sportowe w Koperniku są zawsze ciekawe, dzięki czemu są ulubionymi zajęciami dzieci.

Oprócz tego staramy się naszym uczniom zapewnić dostęp do sporego zaplecza zajęć dodatkowych, w ramach których mogą ćwiczyć karate, judo, piłkę nożną, balet i inne dyscypliny sportowe.

WordPress › Błąd